[]

45 tl'ye muhabbet kuşu ve kafesi iyi mi? pahalı mı?

geçen gün gördüm. 45 tl'ye muhabbet kuşu, kafesi, suluğu, yemi, vs.. tam takım satıyorlar. kuşların cinsini bilemiyorum, sarılı yeşilli beyazlı kuşlardı ve halen yavrularmış. nedir? nasıldır? pahalı mı? iyi mi? ne dersiniz?
 
Ankarada sadece kafes ile kuş 25 tl o "vs" kısmı da kendin almak istesen zaten çok çok o kadar tutar gayet uygun.


  • kablelvuku  (25.03.13 21:03:53) 
Sağlıklı olmasına dikkat et, hastalıklı kuş olmasın.


  • megafon  (25.03.13 21:22:01) 
@megafon hastalıklı olduğunu nasıl anlayabilirim?


  • dessalines  (25.03.13 21:25:25) 
Bence çok iyi. Zaten üreticiler 35 liraya satıyorlar tek yavru kuşu.

Ancak şöyle bir durum da var, üreticiden alırsan kuşun hem yavru olduğu hem sağlıklı olduğu garanti olur. Biz de geçenlerde aldık, genç olduğunu biliyordum alırken ancak o anda sağlam olan kuş ikinci gün hastalandı, büyük ihtimal kafeste başka bir hasta kuş vardı. Şimdi uğraşıp duruyoruz hastalığıyla.
  • asime velioglu  (25.03.13 21:49:35) 
www.papaganclub.com
Suriye kuşları diye aratırsan çıkması lazım.

  • megafon  (26.03.13 11:20:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.