Pegasus hava yollari

Merhaba duyuru insanlari. Pegasus hava yollari eskiden bahsedilenlere gore hala sikintili bi havayolu sirketi midir? Avrupa'ya yapilacak bi yolculuk insani rezil edebilir mi?

sıkıntıdan kasıt ne? suyu parayla satmaksa evet halen uçakta suyu parayla satıyolar ancak vaktinde kalkma vs durumlarında sıkıntı yok pek. ben paris'e sorunsuzca gidip geldim geçen aralıkta.

  • hevipeyra  (25.03.13 13:44:06)
rahat ol... sıkıntı yok...

  • natalya tommiks texas julyet  (25.03.13 13:55:59)
beklentiniz gideceğiniz yere varmaksa eğer, evet beklentinizi karşılayacaktır.

  • brkylmz  (25.03.13 14:03:34)
şimdiye kadar belki elli kere uçmuşumdur pegasusla sadece iki kere rötar yaptı. o ikisi de aynı gündü, izmire kar yağdığı gün. onun dışında bırak rötarı, hep tahmin edilen saatten erken kalkıp indi.

koltuk aralarının çok dar olması dışında bi sıkıntı yok bence. uçaktaki servis pahalı evet ama hangisinde ucuz ki. avrupa demişsin en fazla 3-5 saatlik uçuş olur, sıkacaksın dişini biraz. dayanamam dersen sandiviç al yanına. biz öyle yapıyoruz.
  • halanne  (25.03.13 14:09:07)
kuralları bildikten ve bunlara uyduktan sonra hiiiç sıkıntı yaşamazsınız. almanya yolculuğu için uçakta bir şeyler satın almak yerinde olacaktır. işte su 5 tl, sandviç 10 tl gibi fiyatlara alışıp ona göre sipariş ederseniz hiiç sıkıntı olmaz.
kurallar = bagaj taşıma sınırları vb.

  • ozdek  (25.03.13 14:35:31)
rötar yok. uçaklar yepyeni. koltuklar konforlu. daha ne olsun?
bagaj hakkı az. servis paralı. tek kötülüğü bunlar.

  • jimjim  (25.03.13 14:46:59)
ben thy'den çok daha seviyorum pegasus'u, hiçbir sıkıntı yaşamadım yurtdışı uçuşlarda. uçakları da genelde yeni oluyor.

  • dessy  (25.03.13 15:28:12)