taksim'de yemek - birazcık acil-

selamlar
başka bi şehirden istanbula sevgilinin yanına gelmiş biri olarak son günümüzde ben onu bi yere götürmek istiyorum yaklaşık 2 saat sonra evden çıkıp taksim taraflarına gideceğiz akşam için yada işte öğleden sonra için tavsiye edebileceğiniz bir mekan var mıdır.aranan özellikler: çok pahalı olmasın öğrenciyiz mesela geçende şuraya gitmiştik iki kişi çok az şey yiyerek 90 lira gibi bi hesap ödedik e haliyle birazcık fazla geldi.www.dubbindian.com bi konsepti olsun yani ne bileyim değişik dünya yemekleri olabilir ya da dekor açısından sevimli bi yer olabilir. bi de yerlerini ayrıntılı açıklayabilirseniz aşırı şahane olur.teşekkürler

yemek klubu olabilir
www.mekanist.net

  • Golgi  (25.03.13 11:38:54)
tramvay veya yemek kulubü ikisi de taksimden tünele giderken galatasaray lisesini geçtikten sonra tünele daha yakın olmak üzere istiklal caddesi üzerinde sağda kalıyor.

konsept: yok
dünya yemekleri: yok
yemek kulubü daha bir ucuzluk kokuyor ama, tramvay bir nebze daha güzel.

yemekte düşen ambiansı hemen yakınlarındaki midpointe gidip kurtarabilirsiniz. nihayetinde orada talı içer bi iki bişey içersiniz fazla oturmaz hesap
  • herp  (25.03.13 11:42:01)
İstanbulun en iyi pizzasını isterseniz tünelden aşağıda miss pizza var sanırım 20 lira bir pizza ama kocaman yani 75 kiloyum 180 boy var bir dilim pizza artti dusun. Sarap menüsü de cok geniş bir kadeh 10-15e var mesela. Gerçi düşününce pahalı geliyor ama guzel cidden keyif alırsınız.

İkinci olarak yemek klübü derim ben de uygun bayagi ve guzel yani fena degil

Yemek klübüne de gitmiştim iki kişi alkolsuz icecek soya soslu tavuk -gayet iyiydi- 50 gibi bir sey odemistik
  • Eureka  (25.03.13 11:56:25 ~ 11:58:08)
tünel starbucksın karşısında kilisenin yanında bi yer var self servis alıyorsun kaşarlı köftesi müthiş temiz hatta şey dersin istanbulda en iyi bakırköyde Gelik de yersin bu kaşarlı köfteyi aynı lezzet nerdeyse filan ;) diyerek geçiştir orta sınıf 2 kişi 35-40tl ye masada bıraktıklarınız arkanızdan ağlar

  • Dönmezer  (25.03.13 12:01:58)
dilek (çok uygun değil)
mano burger (çok uygun değil)

  • pinkket  (25.03.13 14:39:25)
yemek kulubüne gittik o kadar ucuzluğu görünce her şeyi yedik :) çok teşekkürler

  • damla cikolata  (26.03.13 12:58:41)