outlooktan firma uzantılı email adresi nasil alınır.

evet nasil alınır? hesabı olan birinden direkt alabilir miyim?

sorundan hiiçbişey anlamadım. outlook derken eski hotmail'i mi kast ediyorsun, yoksa program olanı mı ?

  • arnatuile  (25.03.13 11:00:38)
program olanından bahsediyorum. beraber calıstıgım insanlarda @firmaismi.com.tr var bana nasil alınacagını bilmiyorlar. kullanan birinin hesabindan alabilir miyiz?

  • all girls dream  (25.03.13 11:20:45)
mail ervis sağlayıcınız kimse onla temasa geçeceksiniz. eğer anlaşmanız karşılıyorsa isminizi vereceksiniz. onlarda bir mail hesabı oluşturup şifresiyle beraber size verecekler. Sonra bu şfre ve adresle outlook'a girip mail hesabınızı tanımlayıp kkullnacaksınız. Bu en temel yöntem.

Mail servisi sağlayıcınız gerekli bilgileri şirketinizde birilerine vermiş olabilir. Patrona ya da IT bölümüne alan. Onlar da oluşturabilir mail hesabını.

not: anlaşmanız karşılıyorsa kısmı şöyle; mesela şirketiniz 25 mail adresi üzerinden paket satın almıştır. hepsi kullanıldıysa sana yer kalmamışsa iş zor.
  • arnatuile  (25.03.13 11:32:46 ~ 11:33:46)
mail adresini, posta hizmeti aldığınız firmadan alacaksınız.
onlardan aldığınız hesap bilgileri ile de outlook'a hesap ekleyeceksiniz oldu, bitti.

posta hizmetinizi büyük olasılıkla, firmanızın internet sitesini barındıran yer veriyordur, onlarla iletişime geçin.
  • late viper  (25.03.13 11:35:02)