kız arkadaşım regl olmadığını söylüyor, uykularım kaçtı yorum lütfen

Arkadaşlar eski kız arkadaşım özellikle bastırıyorum ayrılma psikolojisinde olduğundan böyle bir laf atmış olabilir ortaya. Mesele şu ki biz hiç ilişkiye girmedik, çok utansamda açıklamalıyım sanırım. ilişkimizin cinsel boyutu sürtünerek ateşi bulma şeklinde oluyor. şimdiye kadar bırakın içine girmeyi eski kız arkadaşımın külotunu bile çıkartmışlığım olmadı ve meninin vücuduna hiç teması olmadı (yani üzerinde kalmış zerrecikler dışında) tamam bende ihtimal vermiyorum ama uykularımı kaçırmaya yetiyor bu durum. cinsel deneyimleri olan veya ne bileyim fikri olanlar kimseyede sorulmuyor böyle şeyler yardım edin. kız arkadaşım regl olmuyorum dedi 12 gün geçti dedi hiç başıma gelmiş bişey değil dedi bişey varsa eğer sende stress yap bunu tek başıma çözmücem sende çekiceksin falan dedi.

eczaneden gidip bi test alin. ucuz olanlardan almayin ama. sonra sen yanindayken idrar testi yapsin. 12 gun gectiyse ve bir sey varsa cikar zaten direkt.

edit: ha pozitif cikarsa, babasi sen misin onu bilemem.
  • she was my baby  (24.03.13 22:31:08 ~ 22:36:07)
bi şey olmamıştır ama gene de eczaneden gebelik testi alın bakın bi kafanız rahatlasın.

  • supergirl  (24.03.13 22:31:14)
"beraber" doktora gidin

  • lady montana  (24.03.13 22:33:05)
12 gün çok anormal bi zaman değil, bunu bil.

  • hope ender  (24.03.13 22:33:40)
eğer söylediklerin doğruysa siktir et, kimle yattıysa onla halletsin.

freekara +1
  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (24.03.13 22:34:45 ~ 22:35:54)
ayrılma psikolojisi diyorsun belki bu gerginliği sebebiyle gecikmiştir adeti.

  • ksksks  (24.03.13 22:40:55 ~ 22:41:13)
yani testi halledicem yarın öbürgün, ama acaba ihtimal olabilir mi ?

  • guest9999  (24.03.13 22:48:44)
hamile kalması imkansıza yakın, rahat ol bence.

  • nevrotik  (24.03.13 22:48:52)
yok artık daha neler, içini ferah tut hiç kafana bile takma. pozitif çıkarsa da test falan seni kimle aldatmış bunu düşün. öte yandan stresten olur böyle şeyler.

  • monkey  (24.03.13 22:58:40)
çok ucuz bir yöntem bence.
ben olsam görüşmem bile. millet aylarca uğraşıyor hamile kalablmek için. çok büyük ihtimalle o bahaneyle size tekrar yaklaşmaya çalışmayı düşünüyor. muhtemelen mevsim değişikliği ve stresten gecikmiştir (gerçekten geciktiyse o da).

  • kayranin kedisi  (24.03.13 23:15:08)
Anlattığın çerçevede iddaa diliyle söyleyeyim, iddiada böyle bir ihtimale oynanabilse ***senden olabilecek*** hamileliğe mbs 1 ile 25.0 verirdi, varsa daha yükseği de olurdu.

Gecikme normal, endişelendiren ise zamanlaması. Hep en kritik zamanlarda olur nedense.
  • transall  (24.03.13 23:56:51)
klasik eski sevgili yalanı. yeme sakın bunu eğer gerçekten yapmadıysan. varsa da yemiştir bi halt

  • phoenixboy  (25.03.13 00:15:06)
arkadaşlar, mutlu haber geldi okadar panikten sonra bugün beklenen olay çok büyük sancılı bir şekilde yaşanmış cevap veren herkese teşekkür ederim

  • guest9999  (25.03.13 15:37:41)