günlük iş

ben part-time değil de, günlük çalışıp o günün parasını alabileceğim bir iş arıyorum (yevmiye oluyor sanırım bu dediğim) böyle bir işi nasıl bulabilirim, bir şekilde tanıdıktan haber almak dışında? kariyer.net gibi sitelerde part-time veya tam gün iş arayanlara yönelik ilanlar var sanırım

aslında part-time da çalışmak isterim de okulda devam zorunluluğu nedeniyle çok kısıtlı bir zaman kalıyor. haftasonlarım boş ama. kısacası biraz para kazananmam gerek ve çok zamanım yok maalesef.

(ankara'dayım)

aklıma üç seçenek geldi;
haftasonları marketlerde ürün tanıtım standlarında duranlar yevmiye ile çalışıyor diye biliyorum,
ankara'da yapılan büyük event'lerin organizastör şirketlerine başvurabilirsiniz, 2-3 gün blok çalışıp hemen paranızı alırsınız öyle bir işten,
müzik festivallerinde çalışabilirsiniz, orda da kısa zamanda alırsınız paranızı.
  • mocha  (24.03.13 11:19:50)
bi catering şirketine isim ve telefon numaranı bırakabilirsin. genelde tek günlük organizasyonlar için garsonluk, ya da işte izinli bir garsonun yerini doldurmak için 1-2 günlük işler için arıyorlar.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.03.13 11:33:33)
organizasyon (açılış, kokteyl vb) işler yapan çiçekçiler var. git onlarla konuş telefonunu bırak. ben yapmıştım zamanında, kokteylde garsonluk yapıyorsun, akşam eve dönerken alıyorsun paranı.

  • the kene  (24.03.13 12:12:55)