[]

Ot ve çikolata

Kafası güzel insan niye çikolataya tatlıya abanıyor. Kişisel gözlemlerim sonucunda etrafımdaki herkeste var bu muhabbet. Bilimsel bir nedeni var mı?




 
yan etki: ac hissediyorsun.


  • she was my baby  (24.03.13 00:00:34) 
kan değerlerindeki bişeyle alakalıydı ama neydi tam şeyapamadım şimdi.

edit:soruya olan ilgi anlamlı değil de ne?
  • hope ender  (24.03.13 00:01:32 ~ 00:04:00) 
kan şekeri düşer


  • freekara  (24.03.13 00:01:44) 
iştah açılıyor :)


  • doctorrent  (24.03.13 00:07:06) 
yavaş yavaş kilo alıyorsun mutsuzluğunu farketmiyorsun yemek yediğini hissetmiyorsun mutsuzluk her yanında ama öteliyorsun gözlerinden akıyor mutsuzluk ama dayanamıyorsun düşüncesine bile.


  • fukka  (24.03.13 00:12:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.