şu ''atanamayan x'' muhabbeti nedir ?

nedir bu esprinin olayı tam olarak ? mesela ''iberius lucinius crassus'' başlığına ''atanamayan joffrey baratheon'' entrysi girilmiş. çok görüyorum bu tip yazılar son günlerde nedir bu ? atanamayn öğretmenlerle alakalı bir şey mi ?

başka örnekler: tamer karadağlı=atanamayan george clooney
-ihsan eliaçık=atanamayan karl marx

atanamayan ögretmenler platformu var. baya aktif ve adını duyurmus bir olusum. onunla alakalı olabilir.

  • asilsiz suclama  (23.03.13 23:54:50)
benzeri, taklidi gibi düşün.

  • xenophobe  (24.03.13 00:01:41)
olayın amacını anladım zaten örneklerden ama ''atanamayan'' kelimesinin kullanılması tuhafıma gitti bu espri için. aslında asilsiz suçlama merak ettiğim şeye değinmiş biraz, bunu atanamayan öğretmenler platformu vs. bir oluşum dikkat çekmek için mi yaydı, yoksa aksine atanamayan öğretmenlere hafiftan bir dalga geçme mi var ? ya da sadece tesadüf mü ''atanamayan'' kelimesi ?

  • evandro roncatto  (24.03.13 00:03:57 ~ 00:04:16)
bir oluşumun dikkat çekmek için yaydığını sanmıyorum, atanamayan öğretmenler devamlı gündemde olan bir tabir birileri bundan bir espri çıkarmış tutulunca da yayılmıştır, illa öğretmenlerle dalga geçilmesi gibi bir amaç yoktur ortada.
eskiden sadece orta iki terk kalıbı vardı şimdi peçete terk vs. bile var örneğin :) (hadise= atanamayan beyonce a istemsizce güldüm yalan yok)

  • irbat  (24.03.13 00:13:21 ~ 00:14:24)
anladım hadise muhabbeti komikmiş cidden :)

  • evandro roncatto  (24.03.13 00:15:07)
atanamayan öğretmen= sırtını devlete dayamak isteyen, kendini hak ettiği yerde görmeyen öğretmen ya, şakalar da oradan çıkıyor.

tamer karadağlı= önünü açsan george clooney olacak sanki (gibi düşün)
  • kertenkelebek  (24.03.13 01:06:58)