İzmir- Karşıyaka'da nerede yemek yenir?

Ne olduğunun önemi yok. Fiyatlar çok yüksek olmasın yeterli.

bostanlı camiinin oralarda kumrucular var.

  • ben smyrna  (23.03.13 02:02:05)
lavie güzeldir bostanlıda.
fiyat çok gelebilir tabi, 16-17 liradan ucuz bir şey yok mesela, öyle söyleyeyim.

  • kamera motor  (23.03.13 06:42:45)
Kimse de villa grilla yazmamış. 5 senedir gidiyorum, on numara yerdir, pizzası tavuğu makarnaları muhteşemdir. Yaklaşık 10 sayfadan oluşan menülerinden yemediğim şey kalmadı, körili tavuk, körili makarna ve pizzasını tavsiye ederim. Karşıyaka çarşı'ya iskele tarafından giriyorsunuz, sağdan ikinci sokakta, dönercilerin olduğu sokakta, biraz ilerleyin, market var onu geçin görürsünüz. Pizza villa da güzeldir, zaten villa grilla'nın bir koludur, ama sadece pizza yapar. Tavuklu pizzası şahanedir. Bence bornova'ya gidip ohannesburger'e de uğramalısınız. Son zamanlarda şube açıp bozdular gerçi. Bostanlıda deniz park şahanedir, grilla'ya göre pahalıdır biraz. Hemen otobüslerin son durağında iskelede. Bostanlı migrosun hemen yanında çağdaş büfe vardır, hayatınızda yiyebileceğiniz en büyük ve en güzel kumruları yaparlar, umarım kapanmamıştır, izmire gittiğimde hepsine uğrayacağım tek tek. Tatlı olarak da cafe ponte cheesecake house.

  • gebere jackson  (23.03.13 07:55:03)