deri mont vol.x

Gün geçmiyor ki şurada bir deri mont başlığı açılmasın.

Desa derimod zara vs önerilen yerlere baktım beğenemedim. Sunilerde model bulamadım, gerçekler de pahalı geldi.

En son nereye bakayım? Tişört üzerine giymelik siyah renk spor bir şey arıyorum, bi buldurun be dostlar.

bulamadıysan bi deri atölyesine ya da ustasına git. -hangi ildesin bilmem ama illa ki bulursun-
max 200 tl ye istediğin şekilde istediğin deriden ceket diktirirsin. yok orası olmadı burası bozuk demezsin hiç değilse?

  • indescribable  (22.03.13 20:01:13)
spor düzgün derimont bulmak zor . takip ediceksin magazaları ben bikaç yıl oncesine kadar deri mont giymem diyordum bigun bir derimod magazasında bir mont buldum dedim bunu almalıyım.mevsimi oldugu surece baska birsey giymiyorum

  • jack n brooks  (22.03.13 20:01:47)
3 sene önce aldığım jack & jones vardı. 3. senenin sonunda kolları parçalanana kadar giydim. tam tarif ettiğin gibi, tshirt üzerine giymelik, spor kesim.. geçenlerde dolaştım, bu bahsettiğine benzer bir model gelmişti. derinin sahiciliği konusunda pek bi fikrim yok. ancak bi bak derim.

jackjones.com

  • raif_efendi  (22.03.13 20:05:47)
matraş'ın internet sitesine bak, sonra gidip dükkanından al derim; inanılmaz memnunum

  • zaugnakhaldun  (22.03.13 22:47:39)
gerçek ve kaliteli deri pahalı bir şey. güzel bir şey arıyorsan bunu kabullen bence.
"onu beğenmedim bu pahalı geldi" anlayışıyla deri ceket satın alamazsın.
eğer varsa bi 450-550 lirayı gözden çıkar, zara ve massimo dutti'ye bak. özellikle massimo dutti'deki deri ceketlerin derisi inanılmaz yumuşak ve kaliteli (kuzu derisi). 150-200 liraya dandik bi şey alıp seneye suratına bakmayacağına paraya kıyıp adam gibi bir şey al yıllarca giy derim.
  • poison  (23.03.13 10:22:05)