Sizce bana yazıyor mu?

ulan utancımdan gönül işlerine koyamadım. çünkü yazan eleman bir erkek. moderatörlerden ricam. bokunuzu yiyim gönül işlerine koyup da rezil etmeyin beni.

olayı anlatıyorum.

arabamı satışa koydum. iyi temiz bir arkadaş geldi. arabayı alacağını söyledi. whatsaptan yazıştık. neyse buluştuk. şimdi yarın sanayiye götürüp baktırıcaz ve arabayı ptesi üzerine alacak. neyse sürekli mesaj atıyor, ben de sallamaya çalışıyorum. bu sabah ok yaydan çıktı. bir mesaj geldi.

+günaydın.
-günaydın kardeşim.
+iştemisin?
-işteyim.
+hımm ok. kolay gelsin. yarın buluşuyor muyuz?
-tabi tabi. saat kaçta?
+ akşama haber veririm abi.
-tamam görüşürüz.
+ :( görüşürüz.

neyse ben baya bakmadım telefona bi baktım bu saçma sapan simileyli mesaj.

tekrar geri döndüm. sandım vazgeçti.

-hayırdır kardeş, somurtan suratlı mesaj falan ne iş?
+tamam görüşürüz dedin ya. konuşmak istemediğini anladım.

ulan ne denir ne yapılır bilmiyorum. arabayı bi satsam sikime takmıycam da, adam sardı resmen amk. nasıl cevap vereceğimi bilemedim. homofobik olmadığım için de direk posta da koyamıyorum.

yok lan ne yazması, sevmiştir muhabbetini falan canı sıkılmıştır yazıyordur. hem abi demiş bak :(

  • Golgi  (22.03.13 09:24:15)
Sevimli bir cocuksun desene, muhabbetin de hosmus :)
Icini ferah tut sampiyon aklina gelen degildir

  • cecilia  (22.03.13 09:26:55 ~ 19:30:43)
yazsa abi demez lan bence.

ama sen yine sanayide dikkatli ol, ustaların yanından çok ayrılmayın..
  • hope ender  (22.03.13 09:32:13)
Yahu yazıyor olsa bile yazdığını iyice anladığın bi an oralı olmadığını söyle karşıdakine. Utanılacak bir durum yok ki. Hatta kendini gay magnet ilan edip egonu şişirebilirsin.

"Hayırdır kardes, somurtan suratlı mesaj falan ne iş?"
Tekrar okuyunca ne kadar kıro bi mesaj attığın farkına varacaksın bence. Bir ekşiciye hiç yakışmıyor :O
  • empati kuramayan psikolog  (22.03.13 09:36:54)
Son mesajını bile atmasan olurmuş aslında. Madem atmışsın, cevap da gelmiş, işteyim çalışıyorum diyebilirsin. Ya da genel olarak soğuk davranıp soğuk bir insan imajı çizebilirsin.

Hiçbiri olmuyorsa buluştuğunuzda kız arkadaşın aramış gibi yap.
  • burasi ne garip bir yer  (22.03.13 10:09:29)
ruh hastası mısınız amk?
ayrıca "homofobik" olmasan buraya yazmazdın..
baya adama ayar vermişsin:)
  • yapma volkan is back  (22.03.13 10:16:08 ~ 10:30:19)
meyilli bence uzaklaş :d

  • gokhan atestepe  (22.03.13 10:51:16)
oha resmen seni skmek istemiş :s :s

  • secilmis uye  (22.03.13 11:18:53)
madem homofobik değilsin, kendini siktirebilirsin one night stand hesabı. sonra görüşmezsiniz olur biter.

  • baldur  (22.03.13 11:45:28)
kafaya takmış amk. götü kaptırmayacağım. ablası varmış. ablasına falan sulanıcam amk. leş bir adam imajı çizicem. arabayı sattıktan sonra tabi :)

  • markasiz  (22.03.13 12:38:02)
abi demiş!

  • natalya tommiks texas julyet  (22.03.13 17:48:25)