ikoncanlar bi bakın hele

indirim sitelerinin birinde orijinal gianfranco ferre cüzdan gördüm, 600 liradan 190 liraya inmiş. süet, fermuarlı, büyükçe bişi, pek de hoşuma gitti ama karar veremedim alsam mı almasam mı, neticede bi cüzdan ama... yine de pahalı di mi? :/

pahalı tabi. o cüzdanı alınca içine koyacak paran kalmayacaksa ne anlamı var almanın?

  • icim urperiyor  (21.03.13 20:40:43)
kimine göre pahalı kimine göre ucuzdur bacım. senin maddi imkanın el veriyosa,hoşuna gittiyse,@icim urperiyor'un dediği gibi onu aldığında fakir dolaşmayacaksan al gitsin

  • GibsonRules  (21.03.13 20:55:34)
cok begendiysen al bence, cuzdan her gun kullanilan bir sey, kirk yilda bir kullanacagin sey degil ki.

  • marin  (21.03.13 20:56:30)
Deri ise verilebilir 190 lira.

  • buff  (21.03.13 21:02:06)
Deri değil feriştah olsa bir cüzdana 190 lira çok para.

  • saatgeceninonikisi  (21.03.13 21:37:10)
orjinaldir belki ama eskimiş bişey gelirse napıcaksın? ben pek güvenmiyorum bu internet şeylerine. Gözünle görüp alsan 'o fiyata değer' der idim :)

  • megalomaniac  (22.03.13 00:15:55)