Enerji verecek film aranıyor!

Ama öyle romantik komedilerden ve saçma sapan komedi filmlerinden hoşlanmıyorum. Önerilerinizi, konusuyla birlikte yazarsanız çok makbule geçer :)

undispeded yazılışı tam doğrumu bilmiyorum google yaz çıkar.

2. ve 3. sünü izledim güzeldi.

yeşik sokak holiganlari 1 ve 2 yide izleyebilirsin.
  • Caaannn  (21.03.13 19:25:25)
izlemediysen limitless.

  • patates baskı  (21.03.13 19:30:13)
Hangover 1-2. Komedidir ama saçma sapan değil.

  • Olric  (21.03.13 19:44:23)
@caaannn

undisputed - özellikle 3 - scott adkinsin en deli performanlarından biri.

never back down - tamam liseli falan ama dövüş çekimleri de kareografiler de başarılıydı. expandables falan da olabilir. aynı motivasyon. the raid redemption da kafadır.

bir de hangoverı izleyeceksen ilkini izlesen de olur. yeter.
  • wiillii  (21.03.13 19:51:48 ~ 19:52:20)
step up 4

  • hokkabazz  (21.03.13 19:55:28)
Hangover 1-2 izledim. Dövüş filmlerinden de pek hoşlanmıyorum maalesef.

  • teyzebeybi  (21.03.13 20:01:38)
tabiki soul kitchen ve in july fatih akın filmleridir

  • srtm  (21.03.13 20:14:47)
natural born killers

''Quentin Tarantino'nun senaryosunu yazdığı Natural Born Killers, travmatik geçen çocukluklarının kurbanı olan Mickey ve Mallory'nin psikodeilk cinayetlerini anlatıyor. Gençlik yıllarına kadar çok zor bir hayat geçiren bu ikili birbirlerini bulurlar, aşık olurlar ve kitlesel katliamlarına başlarlar. Medyanın ilgisini üzerlerine çeken ve halk kahramanı olan Mickey ve Mallory'yi yakalamak isteyenler de tabi ki vardır. ''

siteden kopyaladım konuyu da.
  • mrenton  (21.03.13 20:57:40)