saç diplerim

Arkadaşlar bir türlü işin içinden çıkamadım kafamın sadece ön kahkül bölümünden aşırı derecede kabuk kalkıyo kepeklenme degil çünkü sadece ön tarafından şanpuan olarak bioxin kullanıyorum yaglı saçlar için olanı ama her gün yaglanıyo gün aşırı yıkamazsam saçım çok igrenç. ama en çok kafama takılan bu kabuk kalkmaları elimi saçıma degdiremiyorum anında çıkıyolar akşam yıkadım bugun kabuklandı ilk yıkadıgımda güzel saçım iyice kurudukdan sonra başlıyo kalkmaya ne yapmam gerekiyo doktoramı gitsem saglıkla ilgili bir tepki veriyo olabilirmi ( işim sitresli ve düğün arifesindeyim yani çok düşünüyorum)

doktora git tabi. ama ardıç katranı. senin tedavin bence bunda. bunun olduğu şampuanlar var. onlardan birini al. veya yaptır.

  • ben smyrna  (21.03.13 10:18:15)
peki neden oluyo olabilir?

  • kardelen16  (21.03.13 10:23:11)
bende de vardı aynı durum. doktor bi şampuan verdi. baya kötü kokuyor ama biraz idare edeceksin.

  • fanilawhite  (21.03.13 10:50:45)
ne şanpuanı adı ne dışarıdan alabilirmiyim yoksa doktoramı gitmeliyim

  • kardelen16  (21.03.13 10:56:42)
panpa cildiyeye gidiyosun direkt.öyle kafana göre otla şampuanla tedavi olmaz.sebep belirleniyo teşhis konuluyo ona göre tedavi.
tavsiye:lepra yada çapa cildiye.
kafana bakmadan ilaç yazan doktoru sallama...
  • bu da mı gol değil lan  (21.03.13 11:27:17)
bencede ilk önce doktora gideyim devlet hastaneri yeterli olurmu yoksa özele bayılayımmı?

  • kardelen16  (21.03.13 12:21:42)
tek çözümü sirke.durulama suyuna birkaç damla sirke koy..kokusuna aldırma,banyodan çıkınca kokmuyor.ama doktor yine de diyeyim de başımdan savayım sorumluluğu

  • ezoCan  (21.03.13 13:59:23)
Devlet hastanesindeki doktor değil mi ki yetersiz olsun :s

  • Hawkins  (21.03.13 17:49:11)
benimde saçım öyleydi ama daha arka tarafı, annem söylediği için yaptım yoksa yapmazdım, 1-2 kere sirkeyle iyice yıka saçını. baktın çok devam ediyo doktora

  • wishmaythşngs  (21.03.13 17:55:32)
@ hawkins
şimdi devlette ki de doktor ama yoğunluktan dolayı öyle bi muayene oluyo ki.acaba söylemesi ayıp bu amk doktor muydu dedirtiyo adama.
önce bi leprayı dene sonuç alamazsan medical parka parayı bayıl bildiğim kadarıyla doktorları iyi...
  • bu da mı gol değil lan  (22.03.13 00:22:56 ~ 11:10:40)
şampuandan kaynaklanıyor, bırak kepeğe karşı bi şampuan al kullan geçer.. bende de oluyordu özellikle bu bitkisel şampuanları kullandığımda.. sonra normal kepek karşıtı şampuan kulandım 2 haftaya kalmadan geçtii

  • pamuk proton ve 7 elektron  (22.03.13 21:28:11)