Pahalı bir mağazaya girerken çekinir misiniz?

Louis Vuitton, Burberry, Hugo Boss vb. gibi...

Ben çekinirim. Çok kasıntı oluyor oradaki tipler, insanın kıçında dolaşıyorlar, sanki yedik mallarını.

  • buff  (20.03.13 16:54:16)
ben de çekinirim valla, sanki kıyafetime çantama bakıp ıyy pis fakir kendini satsan alamazsın bunları fakir elleriyle yumuşacık deri çantalarımızı ellemese bari falan diyorlarmış gibi gelir.

  • alice practice  (20.03.13 17:01:53)
çekiniyorum ben.
alice practice +1

  • proculianus  (20.03.13 17:12:06)
@alice practice

çok güldürdün beni:)
  • yapma volkan is back  (20.03.13 17:13:44)
  • kreider  (20.03.13 17:17:23)
kendimi evimde gibi hissederim.

  • [silinmiş]  (20.03.13 17:23:19)
bu saydiklarina pahali mi diyorsun sen, pahali gormemissin

  • dogabey  (20.03.13 17:26:04)
giyimi kastetmiştim. say çok biliyosan.

  • Gucci  (20.03.13 17:31:07)
çalışanlarının tutumu ve enerjisine göre değişiyor.

  • sabirstone  (20.03.13 17:52:37)
çalışanlar primle çalıştıkları için gelen insanı süzüyorlar. giyimden zengin-fakir diye ayrım yapıyorlar. genelde beni fakir kategorisine koydukları için testırlardan sıkıp sıkıp gideceğim muamelesi yapıyorlar. bu yüzden evet.

  • cilekli krep  (20.03.13 18:05:50)
Network'e girmiştim birkaç ay önce, çok pahalı bir yer mi tam bilmem de, girerken bir acayip bakmıştı oradaki adam. Az çok anladım nedenini ama emin olmak istedim. 2-3 kıyafetin etiketine bakınca kaçtım direkt. :)

  • brainstorming  (20.03.13 18:22:22)
çekinirim. bu tip mağazalarda çalışan adam asgari ücretle çalışsa da içeri gireni bi süzer. mağaza ismini okumadı mı hiç diye düşünüyor olabilir. bi de böyle baştan ayağa süzer ya. görürsünüz süzdüğünü. sonra yapışır, nasıl yardımcı olabilirim, ne aramıştınız, bu nasıl, olmazsa bakın şunlar var, o olmazsa bunları beğendiniz mi.. giysiyi alır denemeye gidersin kabinin yanından ayrılmaz. nasıl olduu? iyi oldu mu? büyük bedenini getiriym mi? isterseniz dışarıda ayna var, orda bakın.

bi rahat ver lan
  • sttc  (20.03.13 20:36:53 ~ 20:37:31)