duyurunun bakimli kadinlari Gozalti kremi

Ariyorum, 25 yas icin. Evet yas cok degil ama morluktur, kirisik baslangicidir o bicim. En iyisi neyse bilen gizlemesin noolur, yurtdisindan getirtcem fiyat marka sorun degil.

mac'ın kucuk beyaz tupte bir gozaltı kremi var ödüllü falan
morluk ve şişlik için

  • Baharaaa  (20.03.13 15:51:10)
  • april12th  (20.03.13 15:52:58)
@baharaa'nın söylediği krem fast response eye cream. çok başarılı gerçekten. kafein var içinde, hemen indirir şişlik filan. morluğu da azaltır ama kırısıklık için iyileştirici değildir. eğer morluklar iyileşsin istiyorsan mac'te vibrancy eye primer var, o güzel. fast response'u da bunu da dene, git bi mağazaya, bi gözüne birini diğerine birini denesinler. hangisi daha rahat daha iyi hissettirirse onu alırsın. ama dediğim gibi bunların kırışıklık için iyileştirice etkisi yok. zaten ne kadar iyi nemlendirirsen o kadar az olur kırışıklık, o da aklında olsun ;)

kırısıklık için la praireie mi ne öyle bi markanın kremi varmış, çok iyi diyorlar, bilmiyorum.

clinique'de de all about eyes rich var. o da çok başarılı. hatta clinique'de bir sürü krem var göz için, internet sitesinden de bi araştır derim.

ben bu aralar loreal'in tüp gibi uzuuun bi göz kremini aldım 30tl'ye, iki gündür kullanıyorum, hoşuma giderse çok para yatırmayabilirim bundan sonra.
  • dasher  (20.03.13 15:58:08 ~ 15:58:56)
www.eksiduyuru.com

başlığınız bile neredeyse aynı.
  • vejeteryanvampir  (20.03.13 16:05:35)
bi erkek olarak ben de o morlukltan şikayetçiyim ve hayır eroinman diilim :) acaba mac'te vibrancy eye primer dediğiniz zımbırtı iyiştirici ve erkek için uygun mudur ? :)

  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (20.03.13 16:06:38)
@vege, o kapatici soruyor.

  • heyamo  (20.03.13 16:17:57)
@dogumgunundecevrimdisiolanadam evet uygundur :) giidn mağazaya gayet normal bir şekilde yardımcı olurlar :)

  • dasher  (20.03.13 16:30:02)