duty free viski fiyatlar

arkadaşlar fransa yada istanbul'da johnie walker fiyatları yada single malt viski fiyatlarından örnek verebilecek var mı ?

ekonomik ama 10-12 yıl ve üzeri ne satın alabiliriz.

mesela black label yada double black iyi midir yoksa macellan yada taliskere mi yol versek fiyatları hiç bilmiyorum.

teşekkürler.

Chivas Regal gibi blended viskilerin standard versiyonları 32 Euro civarında. Johnie Walker da pek farklı değildir diye tahmin ediyorum.

Macallan gibi Single Malt'lar ise 44 euro civarından başlıyor.
  • hiko seijuro  (20.03.13 11:07:54)
istanbul'dan değil fransa'dan alınız. daha ucuz olacaktır.

  • harmonikhakaret  (20.03.13 11:38:42)
black label, red label barselona ve romada -ki gecen hafta baktim- 10 eurodan azdi. (carrefourlarda) duty freelerde daha fazladir tabii ki.

  • jimjim  (20.03.13 11:39:23 ~ 11:40:01)
milanoda markette,

chivas 19,90
jack daniels 17,50

duty free'de kazik

istanbul sabiha duty free'de chivas da johnnie black de 35

fiyatlar eurodur.
  • no christ requires  (20.03.13 11:55:03)
o zaman marketlerden alalım.

nasıl oluyor da market duty free den ucuz olur hayret bir tarafta vergisiz satılıyor ve sürüm inanılmaz yüksek en az %30 ucuz olmalı oysaki Türkiye'ye göre %60 civarında daha ucuz olmalı atıyorum green label 180 lira ise free shoptan 70-80 liraya alabilirsiniz gibi, atıyorum.
  • kulustur  (20.03.13 13:08:11)
marketlerle hemen hemen aynı. marketten alın en azından valize atarsınız duty freedeki hakkınızı yememiş olursunuz.

  • c1b2k3  (20.03.13 13:42:46)
free shopta yıllık bir kota mı var ?

  • kulustur  (20.03.13 14:21:47)