james bond / skyfall izlenir mi?

bond filmlerinden hiç hazzetmem (ajanlık kahramanlık vs) ama the world is not enough'ta olduğu gibi adelenin yaptığı şarkıyı dinledikçe aklıma skyfall filmi geliyor. ve diğer filmde acımıştım izlediğim zamana. skyfall nasıldır sizce? boşa geçen bir zaman dilimi mi?

Her Bond filmi izlemeye değer bence.

Diğerlerine oranla daha az Bond kızı var bu filmde. Sondaki çatışma da biraz geyiğe sarmış ama yine de izlenir. İstanbul'da geçiyor sonuçta.
  • cakabo  (19.03.13 12:27:33)
Ortalama üstü bir macera filmi ama açıkçası son bölümü bir bond filmine yakışmamış. Spoiler olsun istemiyorum ama A takımı tarzı savaş hazırlıkları, bubi tuzakları falan... İzleyin yine de, sıkılmazsınız.

  • salihdt  (19.03.13 12:39:16)
izlenir. güzel film.

  • repentance  (19.03.13 12:43:02)
cakabo+1

  • yapma volkan is back  (19.03.13 12:50:19)
istanbul'da geçmiyor cakabo :)

açılışta 1-2 sn istanbul'da o kadar. bence en başarısız bond filmi.
  • [silinmiş]  (19.03.13 12:51:54)
hiç bulaşmayın gereksiz bir film. ajanlı fim istiyorsanız ve henüz izlemediyseniz.
Bourne üçlemesine bakabilirsiniz.

  • sifirin altinda  (19.03.13 13:01:02)
sean connery'nin james bond'larını izle daha iyi. hem eski istanbulu görmüş olursun.

  • mattiadestro  (19.03.13 13:39:22)
1-2 saniye mi istanbul'da geçiyor?

  • yapma volkan is back  (19.03.13 14:00:24)
1-2 sahne olsun, kapalıçarşı üstünde motor sahnesi var taş çatlasa 1 dk sürer.

  • [silinmiş]  (19.03.13 14:06:59)
Sozlukte de boyle karsi fikirli entryler vardi o yuzden burada sordum. En iyisi izlememek sanirim.

  • inannas jofn  (19.03.13 14:27:51)
@douchebag entry-nick uyumu

-----

Film bazen kliselesse de kurgusu ve dusunsel yonu cok guzel. Mutlaka izleyin.

Sadece muzikleri icin bile izlenir.
  • Niddleman  (19.03.13 14:34:05)