boyun kısmına dövme

er kişiyim. boynuma dövme düşünüyorum ama aklımda bi iki soru var
1. şekilde dövme çok mu demode artık, şöyle bişey daha iyi olur dediğiniz varsa söyleyebilirsiniz.
2. öğretmenim, boyun kısmı dediysem gömlek yakasından görünmeyecek şekilde bir dövme olacak, yine de ileride sıkıntı çıkarır mı dersiniz, en fazla tshirtten geniş yakalı bi kazaktan görünür.
3. sorduğuna göre kararsızsın diyceksiniz, belki biraz öyleyim bu yüzden önce geçici olarak mı yaptırsam mantıklı olur hı duyuru?

yakuza mısın kardeşim. :))) şaka bi yana dövme olayında demode falan mevzuları çok acaip ya. istediğini yaptır . benim vücudum, benim dövmem...

  • aeroflot  (19.03.13 10:37:33)
korkunç derecede apaçi dövmesi, hem de demode.şunun yerine kıyak bir denizci dövmesi yaptırın hiç değilse onların modası geçmiyor:D

  • alice practice  (19.03.13 10:42:06)
1. dövme çok kötü
2. mesleğin ne ona göre gözüküp gözükmemesinin sorunu değişir.
3. geçici denenebilir evet nasıl durduğunu nasıl hissettiğini denemiş olursun
  • jedilance  (19.03.13 11:38:53)
geç yazıyorum ama yazıym yine de, dövmeyi öyle kocaman yakuza dövmesi kadar düşünmedim, bi elin yarısı kadar diym. apaçi diyenler şunu görünce de aynı düşünürler mi merak ediyorum ayrıca :)
25.media.tumblr.com
aynı dövme değil ama benzer bi boyutta olucak zaten.
  • sheeper  (19.03.13 20:15:54)
beyaz tenli bir anglo saksonsanız ve misfits de oynuyorsanız bence de hiç apaçi değil.

  • alice practice  (19.03.13 20:31:15)
misfits'te oynamak gerektiğini bilmiyodum:/ fikir verin istiyorum gençler, laf etmek kolay olanı.

  • sheeper  (19.03.13 21:03:57)