açılmaması için tasarlanmış plastik kutular

resimdeki gibi kutuları açmak için makas ve anahtara alternatif çözümler var mı

Evet , bu tip ambalajlar açılmamakla inat ediyor .

Ama şöyle bir ipucu verebilirim size . ( Ambalajın üst kısmıda ) Ambalajın ön ve arka kısmı iç içe geçmiş izlenimi veren yerden açmayı deneyin . Genelde en az zararla bu işten çıkabiliyorsunuz :)
  • storax  (31.01.09 19:14:46)
baskılı yerlerini kesmekten başka bir çözümü yoktur onun. ya stephenie'nin gösterdiği gibi bir alet alıcaksın yada bir bıçakla onun yaptığı işi yapcaksın.

  • hollowlife  (31.01.09 20:43:05)
şöyle bişey var ama Türkiyede satılıyor mu bilmiyorum.
i40.tinypic.com

ayrıca aleti de o tür bir paketin içine koymaları da trajikomik.
  • sastim allahimdan sastim  (31.01.09 20:43:17)
kırtasiyeden bi falçata alıyorsun bir daha dert yaşamıyorsun.

  • atrin  (31.01.09 22:04:03)
@storax
dediğinizi denedim ama öyle bi yapmışlar ki bir daha açılmamacasına iç içe geçmiş plastik tabakalar

sonuç: ya alengirli aletler satın alınacak, ya da makas, bıçak, falçata,elektrikli testere* allah ne verdiyse dalınarak açılacak
  • ycan07  (31.01.09 22:28:49)
ben de makasla parçalayarak açiyorum valla

  • samfisher  (31.01.09 23:07:51)
Falçata ile kolayca açılabilseler de artık tezgah şerit testere ile açıyorum öyle paketleri, yılların intikamını alıyorum çok eğlenceli.

  • skatheist  (01.02.09 04:08:47)