[]

şuan gökyüzündeki ay

gökyüzündeki aya bakar mısınız ? bir acayip hissettim, nedeni olabilir mi?
 
genelde resmedilen ya da filmlerde falan gördüğün bir şekilde şu an. ondan bence


  • nıç  (17.03.13 22:51:32) 
evet bu gece ay'ın güzel görüntüsü var. yukarısındaki parlak cisim jüpiter bu arada. solundaki de aldebaran.

nedeni olabilir..
  • efreet sultan  (17.03.13 22:53:47) 
ben ne zaman aya baksam tuhaf hissederim, çok acayip bir şey ay. yeni ay hali, dolunay hali... hepsi için ayrı ritüellerim falan var :) ciddi söylüyorum, ilkel çağlarda olsaydık kesin ben aya tapardım :))


  • kadifepanter  (18.03.13 06:03:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.