[]

fatih terim ile mourinho arası diyalog nereden geliyor

yahu bu kayseride 40 yıllık arkadaş gibi tribünde sarılmalar filan nereden geliyor bu ikili arasındaki diyalog bilen var mı? merak ettim.
 
  • durdenist  (17.03.13 19:56:45) 
sanırım uluslararası seminerlerde ve italyada gelişen bir dostluk


  • cokponcik  (17.03.13 21:05:31) 
  • tdl  (17.03.13 21:33:03) 
Sanırım geçen sene elit teknik direktörler toplantısı gibi bişey vardı uefa düzenledi ordan geliyor. İyi anlaşmaları normal kafa aynı. Kibir,hırs,yerine göre babacanlık vs vs.


  • nirvana.  (18.03.13 00:58:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.