[]

ulusoy ile ankara-istanbul yolculuğu?

Arkadaşlar Ulusoy ile Ankara-İstanbul ve tersi istikamette gidip-gelme planlarım vardı ancak bir arkadaş Ulusoy'un İstanbul'da şehir içinde çok fazla dolandığını ve belki 1-1,5 saat vakit kaybettirdiğini söyledi. Sizin de başınıza buna benzer birşey geldi mi?

Biletleri 41 TL görünüyor ve %10 da bonus gibi birşey veriyor. Sıkça gidip geldiğim için fiyatı uygun geldi tercih edeyim dedim. Hakikaten böyleyse Kamil Koç veya Varan yapayım diyorum.


 
kamil koç ulusoy'dan daha kötü hizmet olarak.


  • kayranin kedisi  (17.03.13 12:15:22) 
pamukkale varken ne ulusoyu ne kamil koçu derler adama.ayrıca 1-2 gün önceden alırsan biletler 35 tl.


  • alexsei  (17.03.13 12:18:30) 
alexsei ye katılıyorum. pamukkale varken diğerlerine hiç gerek yok.


  • smhylmzr  (17.03.13 12:34:28 ~ 12:34:51) 
Varan'la Ulusoy ayni sey degil mi? Pamukkale olayina katilmiyorum. Bence Varan al iste, yemek veriyorlar, ayrica elit insanlarla elit elit seyahat ediyorsun ehe. Bir de ekspres gidiyor genelde sanirim, o Palladium'un oradan binersen de dolanmamis olursun.


  • hophophoba  (17.03.13 12:50:41 ~ 12:52:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.