[]

Street Fighter, Mortal Kombat berabere durumu

Ben böyle bir şey hatırlıyorum sanki. bazen karakterler aynı anda ölüyordu ve bir maç daha yapıyorlardı. bu maçın adı neydi?
 
ekstra round degil de soyle bir sey hatirliyorum ben atari salonu gunlerimden;

iki kisi karsilikli oynarken ikimiz de ucan tekmeleri vurmustuk. ikimiz de olmustuk. herhalde ekstra bir el daha oynariz derken ikimiz icin de oyun bitmisti.

cok kufur ettigim icin hatirliyorum.

edit: ikimiz de oldu muyduk tam emin olamadim bir an. esit enerjili de kalmis olabiliriz. :s emin olamadim.
  • entrapmen  (15.03.13 23:50:14 ~ 23:50:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.