Düz tişört

Tişört alışverişlerinizi nereden yapıyorsunuz? Düz renk, koton, mumkunse v yaka, tişört arıyorum. Yıkandığında çekip, yamulup yumulmasın yeter. Makul fiyatlı hangi markaları önerirsiniz? Baktığım her yerde likralı tişörtler var. Pazar gezicek vaktim de yok, el yardım:)
Not: İstanbul, Avrupa Yakası

gittigidiyor'da saglam saticilar var. bir goz atin derim.

  • sourlemonade  (30.01.09 19:30:45)
mudo

  • buffy de vampir sayilir  (30.01.09 19:35:00)
istanbulda isen fikir verir: (git: 31017)

  • deckard  (30.01.09 19:45:46)
@deckard; Istanbul'dayım evet ama Merter bana cok uzak. Her yerde magazasını bulabılıcegım markalar daha cok ısımı gorur gibi.

  • think martini  (30.01.09 19:53:44)
mudo, bershka, zara'nın indirim dönemi.

  • oceano  (30.01.09 20:37:22)
ben de böyle bir soru sormayı istiyordum aslında. mudo filan demişsiniz de sorudaki düzü atlayarak dememişsinizdir umarım. baskısız filan dümdüz. bi de v yaka değil yuvarlak soracaktım ben. çok da kaliteli olması gerekmeyen, izmir'de olan bi yer var mı? ben de burda sorıyım. lcw'de mesela görmedim. ben mi denk gelmedim acaba.

  • tepedeki psychedelic adam  (30.01.09 20:53:46)
lescon'u tavsiye ederim.

  • Omayra  (30.01.09 20:59:18)
@tepedeki psychedelic adam; evet, soylenen yerlerde genelde baskılı tişörtler var, ya da kalıpları bir garip, bir turlu rahat tişört bulamadım.

  • think martini  (30.01.09 21:30:48 ~ 21:31:18)
www.blackspade.com.tr, online siparis vererek de satin aldim, boyner magazalarindan da aliyorum; urunleri oldukca kaliteli.

  • matafleur  (30.01.09 23:42:55)
defacto

  • cold12  (31.01.09 14:22:06)
Geçen yıl Mudo'dan iki tişört aldım indirimden, birinde bir ay içinde ikincisinde bikaç ayda yuvarlak delikler oluşmaya başladı. Hayır evde oturuyorum çıkınca da kafeye falan gidiyorum ağır bi iş falan da yapmıyorum ki delinsin öyle. Çok kalitesizdiler yani.

LCW iyidir düz renkler için.
  • joelskellington  (31.01.09 17:16:24)