[]

anakart tamam da ya yandaki çıkıntılar?

Merhabalar,

Hayatimda ilk defa toplama bilgisayar kuruyorum. Fakat daha ilk adimda bocaladim. Anakartin kutusundan cikan kasanin arkasina taktigimiz ince aluminyum panel/sacimsi seyi kasaya oturttum oturtmasina ama anakarti buna takamiyorum simdi. Nedeniyse orasinda burasinda çıkıntılarının olmasi.

Fotografini cektim bakabilirsiniz:
oi49.tinypi.com

Bu arkadaslari koparmam gerekiyor gibi hissediyorum cunku dayanamadim ve arkaya büktüm buna ragmen sıfır dayayamiyorum anakarti. Ne yapmam gerekiyor?
Yardimlar icin simdiden tesekkurler.

 
Android'den duyuru editlemek yok sanirim.
Fotonun diger linki

tinypic.com
  • hikaye mesture  (14.03.13 22:16:35) 
kolay gelsin bilgisayardan anlarım derdim de anlamıyomuşum :)


  • kedidir o kedi  (14.03.13 22:21:04) 
anakartın o saca oturan bölümünde slotlar varya hani onların üzerine bükeceksin onları.


  • mattiadestro  (14.03.13 22:37:29) 
o çıkıntıların çıt diye anakartın giriş çıkışların olduğu yerine oturması lazım.

youtu.be

1m12s ten itibaren.
  • kyha  (14.03.13 22:40:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.