Ankarada avm ler ariyorum ?

1. Ankarada hangi iyi avm ler var ?
2. Ankaranin hangi caddesinde iyi alisveris edilir ?

1.cepa, ankamall, kentpark
2.seçemedim şimdi

  • pclik  (14.03.13 13:55:29)
1.panora ve armada da var.

  • inthechaos  (14.03.13 13:56:10)
en büyüğü ankamall. her markayı bulursun.
7. cadde iyi sayılır.

  • safcocuk  (14.03.13 13:58:34)
alisveris yapacaksaniz alisveris merkezlerini tercih ederseniz cok iyi olur. Outlet olarak ararsaniz ACity ve Optimum var. Normal olarak da Ankamall, Gordion, Kentpark, Cepa ve Panora tavsiye edebilcegim avmler.

  • bedbed  (14.03.13 14:01:51 ~ 14:16:17)
istanbulluyum fakat anakraya geşdigimde gordumki panora dan başkasi yalan ankarada..
www.panora.com.tr

  • jamswety  (14.03.13 14:07:40)
ankara'da adımını attığın yerde avm var.

ankamall çok büyük. ne ararsan vardır. kentpark da iyidir, ferah, insanı sıkmayan bir avm'dir. bu ikisini tavsiye ederim.

açık havada caddede alışveriş için iki adres: bahçeli 7. cadde ve tunalı.
  • kibritsuyu  (14.03.13 14:08:58)
alışveriş merkezleri söylenmiş zaten. favorim goridon ve kentpark tabii o ayrı.
ama ankarada tunalıdan başka alışveriş edilebilecek bir cadde yok. 7. cadde mi? ha ? ne? kim neyini kaybetmiş de onu alcam 7. caddede;? safi insan kalabalığı ve gürültü.

  • retronology  (14.03.13 14:11:43)
Kim, hangi anlamda en büyük Ankamall diyor bilmiyorum ama Nata Vega şu anda Türkiye'nin en büyük AVM'si konumunda. Doğukent'te yeri. Kızılay'dan Ege Mahallesi otobüsleri (339, 340 falan) ile gidebilirsin. IKEA, Anatolium ve Nata Vega Outlet'in hepsi iç içe. Devasa bir AVM. 2012 sonlarında ziyaret ettiğimizde hala tamamlanmamış kısımları vardı. Avrupa'nın en büyük akvaryum tüneli de burada diye biliyorum. Ayrıca çaprazında da Metro Grosmarket var, ihtiyacın olursa.

Ankara'nın hiçbir caddesinde alışveriş edilmez. AVM'lerde takıl derim alışveriş için.

Ankamall belki müşteri potansiyeli bakımından en büyükleri olabilir ama boyut olarak Nata Vega kadar değil.
  • ahmetcan44  (14.03.13 14:34:29)