Tartışmalı konuları duyuru olarak açanlara ayar oluyor musunuz?

Ben aşırı ayar oluyorum ya, adam saçma sapan şeyler yazıyor, bir de fetva verir gibi duyuru olarak açıyor onu. cevap da veremiyosun. Sorsalar öyle internette yaşanan şeyleri kafama takan bir insan değilim derim ama öyle miyim lan acaba?

Sanırım benim burada sinirlendiğim şey bu insanların kendilerinden aşırı emin ve bildiğin tehditkar havalarda insanlara ne yapacaklarını söyleme hakkını kendilerinde görüyor olması. öyle yapmıyorsunuz ama sizi kandırıyorlar siz aptalsınız ileride başınıza bu gelecek falan. bu ne anasını satayım? sen kimsin? bu bir fikirse aç tartışalım. hangi duyuruya atıf yaptığım anlaşılmıştır sanırım. dün de vardı bundan bir tane.

heheh ulan gene sinirlendim.

ayar oluyor muyum: evet, "bu ne anasını satayım? sen kimsin? bu bir fikirse aç tartışalım" aynen öyle
ama sinirlenme boş ver ya he de geç. Burası birşey tartışılacak yer olmaktan çıkalı çok oldu zaten.

  • niye ama  (12.03.13 18:22:00)
oluyorum ama kışkırtma amaçlı açanlara uyuz oluyorum. karşısındakinin görüşünü anlamaya yönelik sorular oluyo nadir de olsa, bu tür soruları da normal karşılıyorum.

  • trajikomix  (12.03.13 18:38:24)