[]

Beşiktaş köyiçinde akşam yemek için güzel mekan neresi

4 arkadaş yarın akşam buluşup ufak bir yemek içmek(raki) olayı yapalım dedik. Çarşı içinde bi sürü balıkçı mezeci falan var ama hiçbirine gitmedim. Mekanı yemeği güzel neresini tavsiye edersiniz? Yarin bi de GS maci var ama bizden kimse seyretmez o yuzden mac seyredilen mekanlardan olmazsa iyi olur.
 
kaset ya da taraça.


  • b roy  (11.03.13 21:13:45) 
yarın mekanların çoğunda maç muhabbeti olur ama öyle tezahuratlı bağırmalı galatasaray maçı köyiçinde izlenemez. eğer rakı sofrası kurmaktan ziyade toplaşalım muhabbet edelim bi'şeyler içip yemek yiyelim ise; (bkz: kaset restaurant & cafe)


  • sarap dumani  (11.03.13 21:14:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.