melih gökçek

Başkanın yaptığı ,twitter aleminde o kadar hatasına rağmen neden hala o koltukta
1 Kendisine muhalefet bir kadınn telini yayınlamak
2 Dm ile bir kadına kaç defa kürtaj yaptın demek
vb ...
Acaba kendisi mi yoksa bir başkası mı diye düşünemiyorum.Sonuçta adam 65 yasında ve belediye başkanı
Başbakan kızmıyor mu hiç ona

Kiziyor, istemiyor da ama yapacak bir seyi yok, halk melihi sectigi icin o da goz yumuyor. Mesela urfa'da da aynisi oldu.

Not: eksici piclerin yaptigi gibi sallamasyon ergen gorusu degil, gercek bilgilerdir.
  • Cumhuriyet Savcısı  (11.03.13 20:02:35 ~ 20:03:22)
Başbakan'ın gücü yetmez kendisine, çok ciddiyim. Geçen yerel seçimlerde adamı aday göstermedi(hatırlarsanız bir gün kala açıklandı kendisi). Elimde belgeler var dedi, hop ertesi gün aday. Ama ben twitter'da kendisinin yazdığına inanmıyorum. Bir adam vardır ona şöyle yaz böyle yaz diyordur. O da kraldan çok kralcıysa böyle oluyordur gibi.

  • heritage  (11.03.13 20:29:40)
soruna cevap veremem fakat bu adama ben çok fazla gülüyorum, belki de yaşadığım şehirden uzak olmasından ötürüdür.

  • berat1058  (11.03.13 20:30:08)
tayyipin çok büyük bir açığı var elinde, tabi kimse bilmiyor ne olduğunu. farkedersen ikisi birbirine hiç bulaşmazlar gerekmedikçe. yoksa ankarada (kabinenin kalbi) bu şekilde mafyavari takilmak pek kolay değil.

  • inannas jofn  (11.03.13 20:50:36)