Hacking Ustune Kitaplar

programlama bilgim var. algoritmalardan da anlarim. biraz network hacking olayina bulasmak istiyorum. zarar verme amacli degil, ogrenme amacli sadece.
amazon arastirmasinda ratingleri iyi olan su kitaplari buldum:

www.amazon.com

bunlar ne derece isime yarar? bir de nasil bi sira ile okumam gerekir? veya sizin onerebileceginiz baska kitaplar, yontemler falan var midir?

thnx

kitaplarla olmaz o is. evvela ne hacklemek istiyorsun

sql injection ve web uygulamalriysao dili, veri tabani yapisini, sql engine query parsing metodlarini ii bilcen

windows hack se windows driver yapisini assemblyi ii bilcen

linux hackse yine ayni seyler.

ornegin spam mail atacan baska adreslerden o rotokolu bilip acigini kendin bulacaksin.

ne hackeri olacaksan sistemi cock cok ii bilmelisin ki onun aciklarini bulasin.

ha ben acik falan bulmam dersen o zaman zaten pek bisi yapmana gerek yok.
  • mazungu  (10.03.13 20:39:59 ~ 20:41:04)
Hack olayına girmen için sistemi o kadar iyi bilmen lazım ki açıklarını fark edebilmen gerekiyor. Yani network hacking diyosan o zaman temel network bilgisinden ileri seviyeye doğru yardırman lazımdır diye düşünüyorum.

  • roket adam  (10.03.13 21:36:13)