[]

Rumelifeneri taraflarında gezecek yer

Merhabalar.
Yarın kız arkadaşımla Rumelifeneri taraflarına gitmeyi düşünüyoruz arabayla. O daha önce gitmiş fakat ben hiç gitmedim. Sözlükteki başlıkları okudum ama bir de size sormak istedim. Siz saygıdeğer duyuru kullanıcılarından mümkünse birazcık öneri alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim. 
gezilecek bir yer yok doğa güzelliği işte yürüyüş yaparsınız


  • esenboga  (09.03.13 00:12:31) 
sen bu yazdiklarimi okudugunda ben coktan uzakl.. dur lan bu oyle degildi..

sen bu yazimi okudugunda umarim cok gec olmamistir, erken gidip garipce'de kahvalti yapin.
  • she was my baby  (09.03.13 03:12:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.