[]

Kadınlar günü hakkında

şimdi kimlerin kadınlar gününü kutlamamız lazım? mesela 25 yaşına kadar hiç bi zorluk çekmemiş el bebek gül bebek büyütülen bir bayana da kadınlar günün kutlu olsun demeli miyiz?
yani kadınlar gününün ne zaman ne nedenle başladığını biliyoruz. sonra her gün kocasından dayak yiyen çocukları için çalışan kadınlarında kadınlar gününü kutluyorsak diğerlerine de demeli miyiz?
neden sordun derseniz bi kaç kız arkadaşım neden kutlamadın dedi de, kutlayasım gelmedi bu sebebten ötürü doğru mu yaptım diye merak ettim.


 
dünya dayak yiyen kadınlar günü değil ki hacım.östrojen salgılayan herkesi kapsıyor bence.


  • GibsonRules  (08.03.13 11:34:35 ~ 11:34:44) 
Kadınlar günümü neden kutlamadın diye soran insanlarınki kutlanmamalı bence.


  • peki madem  (08.03.13 11:40:22) 
bu öyle ramazan bayramı gibi kutlanacak bi şey de değil zaten. amaç kadınların sorunlarına dair duyarlılık yaratmak. dolayısıyla bireysel "kadınlar günün kutlu olsun şekerim" tadında yaklaşımlar pek bir şey ifade etmiyor. ister kutlarsın ister kutlamazsın.


  • delusion  (08.03.13 11:41:05) 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, aslında takvimimizin çok derin acılarla yüklü bir günüdür ve kutlanacak bir gün de değildir.


  • all girls dream  (08.03.13 12:14:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.