[]

outlooktan hotmaile geri dönme

nasıl olduysa hotmailim outlook olvermiş bir anda. ben mi bişey yaptım da geçtim yoksa face/zaman tüneli gibi her fani bir gün geçecekti zaten de beni mi buldu bilmiyorum.

amma velakin sevmedim ben outlooku. bokum gibi olmuş işte. geri hotmail görünümüne dönmek istiyorum. nasıl yaparım a dostlar.

henüz 3 yaşında bir gardaşın var ve ona anlatır gibi lütfen...

 
şurada anlatıyor, fotoğraflardan bile anlaşılabilir:
dottech.org
ama söylemem gerekir ki, yakında bunu da yapamayacaksınız, hotmail bitti artık.

edit: bu da artık mümkün değilmiş orada yazdığına göre, üzgünüm.
  • talemon  (08.03.13 08:47:40 ~ 08:48:21) 
sevgili henüz 3 yaşında kardaşım, hotmail artık outlook oldu. çok da güzel oldu. sadece sana özel değil. geri alamazsın. kullan işte ne güzel yapmışlar.


  • dokunmakalbime  (08.03.13 08:48:26) 
tecavüz kaçınılmazsa zevk alacaksın
facebookta da direnenler çoktu ama herkes geçti zaman tüneline, sende outlook kullanacaksın artık

  • Ramiegovic  (08.03.13 08:50:53) 
maalesef mümkün değil, ben de çok uğraştım ama dönmüyor...


  • elikası  (08.03.13 09:40:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.