[]

İkea'dan şunu alıyım diyorum.

www.ikea.com.tr

Bu ürünü kullanan var mıdır, veyahut buna alternatif önerebilecek biri? hı?


 
malm ve rykene arasında kaldım; rykene aldım, memnunum.


  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (07.03.13 14:54:14) 
onu bulamadim ki


  • msb  (07.03.13 18:37:07) 
internet sitelerinde yok ama mağazalarında var. fiyatı 250-300 arası bir şey olsa gerek. görünüş olark ve de işlev olarak malm'dan çok daha iyi.


  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (07.03.13 19:51:56) 
Anladım anladım Google sağolsun. Mağazada görüp incelemiştim onu, götü başı ayrı oynuyor yatağın, üzerine hafif sert bıraksam kendimi dağılacak gibiydi. Yine de sağolasın tavsiye için.


  • msb  (07.03.13 20:03:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.