Gittigidiyorda başarılı bir dükkan sahibi

Aylık ortalama ne kadar kazanır ?

adamına göre değişir.

  • overlok makinasi  (07.03.13 10:17:09)
sattığın ürüne göre değişir bu.. ucu çok açık bir soru

  • Ramiegovic  (07.03.13 10:18:25)
üretici sensen, mağaza şart. temiz ek kazanç kapısı.

fakat bayii isen, ya da tedarikçi isen, kar oranıyla, kargosuyla, sonuç olarak koyduğun fiyatla rekabet edemezsin diğer sitelerle. satış yine olur, fakat tatmin eder mi bilinmez.

Ben 2000 lira civarı kazanan orta halli dükkanlar biliyorum.

sahibinden.com'da daha çok satış oluyor diye biliyorum mağaza açısından bu arada.
  • nezaretten taharet  (07.03.13 10:25:50)
2000TLden düşük kazandığında "kötü bir ay" geçirdiğini düşünen birini tanıyorum ben mesela. kendisi başarılı bir dükkan sahibi. ama tüm vaktini bu işe ayırmıyor... yarı zamanını ayırıyor diyelim.
"off geçen ay 2000tl bile getirisi olmadı GG'un" demişti geçen gün. ben para muhabbetini sevmediğim için "e normalde ne kadar kazanıyorsun ki" demedim ama demek ki ortalamasının altında kalmış, belki size bir fikir sağlar..
sektör: kozmetik

ama çok daha yüksek miktarlar kazananlar da vardır mutlaka...
  • neyleyim  (07.03.13 10:30:00)