ps kargolamak

playstation kargolamam lazım.Kutusunu hiç açmadım göndericem direk.Ama nasıl yapsam bu işi.Sağlama nasıl alırım?Kırılır mı kargoda?Hangi kargo ile göndermek lazım?ne kadar tutar?

mucuk

Kırılır. mucuk.

  • cakabo  (06.03.13 22:20:25)
orijinal kutudaysa iyi, ekstra sigorta ücreti ödemiyorsunuz. ayrıca köpük falan da olacağı için çok sıkıntı olmaz.

yurtiçi kargo, kötünün iyisi.
  • sanal uyku  (06.03.13 22:28:29)
yurtiçi kargo çalışanlarının şubeseki kargoyu ararken diğer kargoları resmen hallaç pamuğu gibi oradan attıklarını gözleirmle gördüm ve kutulu mutulu şeylerdi dosya değil. oradan pay biç.

  • Elena  (06.03.13 22:46:46)
ptt kargo ile gönderme.
güzel bir şekilde kutula.
yani 1-2 metreden düşünce bir şey olmasın.
bunun içinde balon naylonlar var.
onlar işini görür.
1 metresi 3-4 lira.
yurtiçi ile gönder.
ve "DİKKAT KIRILIR" işaretini 2-3 yerine yapıştır.
yolla gitsin.
en fazla 10-15 lira bir şey tutar.
  • jo wilfried tsonga  (06.03.13 22:47:22)
bu söylenenlere ilaveten eğer emin değilsen: 2-3 kat havlu sar kutunun çevresine.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (06.03.13 23:23:39)
orjinal kutuyu balon naylona sarıp başka bir kutuya daha koy en temizi olur.

  • kyha  (06.03.13 23:26:38)
Orjinal kutusunda bir şey olmaz. Dikkat kırılır etiketlerinden 3-4 tane isteyin her yerine yapıştırın. Kargocular o kadar da hayvan değil merak etmeyin. Üzerine basıp, araçtan atmadıkları taktirde orjinal kutuda sıkıntı çıkmaz.

  • ozdek  (07.03.13 09:28:36)