Hep alışveriş, hep alışveriş

Son duyurulara baktım da hep alışveriş soruları. Acaba duyurunun geneli öğrenci de ayın 7sinde burs/kredi alacaklar diye mi bu alışveriş şeysi başladı yoksa dedenizden miras mı kaldı paralar? Rahatsız olmadım ama merak ettim ben, nerden geliyor değirmenin suyu?

mayış zamanı ya. ondan da olabilir.

  • dokunmakalbime  (06.03.13 14:58:28)
mevsim değişiyor dolabı yenilemek lazım.
geçen seneden beri bir eksik varsa almanın tam zamanı.

  • berend  (06.03.13 15:00:37)
öyle bir paylaşılan resim vardı ay başında kral ay sonunda sokakta yaşayan sefil temalı.kısacası ayın 6sı, ay başı daha bu hafta ben de dahil olmak üzere bir çok öğrenci abanıyor şunu da alayım bunu da alayım diye, 2 hafta içinde paralar suyunu çekecek nasılsa:D

  • alice practice  (06.03.13 15:01:14)
www.youtube.com

özet: miserable people shop more!
  • just wondering  (06.03.13 15:03:42 ~ 15:04:56)