Aylar sonra hal hatir sormak ?

Daha once cok tutkulu sevdigim bir kiz arkadasim vardi. Ikimizin beklentileri birbirini karsilamadigi icin o ayrilmak istemisti. benim ise aklim hala onda kaldi ancak o yari yolda birakip gitti. simdi, 6 ay sonra ilk kez hal hatir soruyor. Sizce nasil bir tavir aliyim ?

İyiyim de, nazik ol, sen de ona nasıl olduğunu sor ama mesafeli. Sohbeti ilerletme, yavşadığını zannetmesin. Bir defa yarı yolda bırakılmışsın, ikincisi olmasın.

  • hiko seijuro  (05.03.13 10:52:11)
tavırlı bir cevap verme, nazikçe karşılık ver.
tavır aldığını görürse noldu? hala kızgın mısın bana? gibi sorular sorup senden ilgi koparabilir. belki de bi şey rica edecektir.
en iyisi nazik olmak.
  • berend  (05.03.13 10:54:39)
aynen mesafeli ol, kendine bağlamak istiyorsan fazla yüz verme bu sefer. ego meselesi bunlar. zamanında egosunu fazla tatmin etmişsin bırakıp gitmiş seni, bu defa egosuna yenik düşsün daha çok bağlanır sana.

  • vur joker vur  (05.03.13 11:28:04)
murat cemcir taktiği ile barışıp sevgili olup 2dk sonra terket.

  • fukka  (05.03.13 12:48:29)