sözlükten uçurulma - leyla durumu

arkadaslar az önce sözlükten ucuruldugumu gördüm.

silinen entrym yoktu. gg falan entrym de yoktu. sadece connected baslıgına 10 kadar kere formata uygun bir şekilde connected2.me adresimi verdim.

atsalar atsalar bundan atarlar diyorum. ancak sözlükte o kadar adam aynı başlıgın altına sayısız entry döşüyorlar aynı gün içerisinde. benimki 2 aylık süre zarfında yazdıgım entrylerdi...

neden uçuruldugum nereden ögrenebilirim ? leyla olmak tuhaf bi duyguymus...

edit:
moderasyon tarihçeniz şöyle:

13.04.2012 22:46:00 [çaylaklıktan çıkarıldı] onay arabiriminden
05.05.2012 20:52:00 [not] sil/yaz1: sözlükçülerin twitter sayfaları/@farrytikki
16.06.2012 02:10:00 [not] dedirten: #29002621
14.08.2012 15:19:00 [not] bfik: #29794187
04.03.2013 23:43:00 [kaydı silindi] spam

1 kere paylasmıstım twitter adresimi. sonra sildim ilerde bi gün tekrar yazmıstım . sözlükte ilk yazar oldugum günlerde...

ve yine ilk günlere ait dedirten entry girmiştim. sözlüükte heryerde gördüğüm için.. dedirten kategorisinde.. ama bu dedirten denen olay herkes tarafından yapılıyor alenen..

sizce o kadar gg silinen entrysi olan adamlar sözlükteyken benim silinmem adalet mi *?

sil-yaz
birinin dikkatini çekmiştir uçurmuştur

  • bandodakimajorkiz  (04.03.13 23:07:13)
format dahilinde değil mi. sonucta sildiğim şeyi aynen yazmadım..

  • farrytikki2  (04.03.13 23:17:39)
Sil yaz flood'a girer. Ama direkt ucurmak biraz sert geldi bana. Sansini da fazla zorlamissin. 8-9 yillik yazarim. Boyle bir seyi asla yapmayi dusunmemistim. Biz de sayende ogrenmis olduk.

  • atmosphere  (04.03.13 23:30:21)
en son 4 martta spam yaptığın gerekçesiyle silinmişsin yanılmıyorsam. o gün girdiğin bir entry'den yada o gün moderasyonun dikkatini çeken bir entry'den dolayı. spam algılanabilecek ne yazmış olduğunu da bir düşün.

  • darkredanger  (05.03.13 00:07:49)
Spam sayilabilcek entry śu olabilir.

Connected2.me başlığına kendi linkimi koyuyordum.

Ama üst üste değil. Gyb denen adam spamin babasını yapıyor.ama sonuç o orda. Bizler uçuyoruz.
  • farrytikki2  (05.03.13 11:38:52)