Skoda Citigo alinir mi

32.000 liraya otomatik vites, metalik renk ve elektronik cam tavanli citigo alinir mi acep? Sehir ici tuketimi gercek 6 litre olan bir araba bu.

otomatik vites olmak sartiyla 38-40 bin arasinda ibiza - i20 - boşline polo alinabilirken bunlarin tamami sehir ici gercek tuketimde 9-10 litre tuketiyorlar.

gunluk 20 km. kadar yol yapacagim ve genc adamim.

www.citigo.com.tr

tavsiyeler?

yaris olabilir. tüketimi de gayet az bildiğim kadarıyla. hem citigo çok ufak, bi üst sınıf modeller daha mantıklı. yaris, polo, ibiza gibi.

  • l ikta  (04.03.13 22:22:14)
ayrica belirteyim ufak citigonun ic hacmi skoda fabia ile ayni. ve otomatik vites secenekleri ile alacagim bir ust seviye aracta citigo kadar donanim olmayacak. o 8-10 bin lira farka degecek mi bir ust sinif otomobil bu aklimda kaldi iste.

  • kratos  (04.03.13 22:32:47)
skoda iyidir sonuçta VW skodayı da satın aldı ancak şöyle bir durum var. ileride satmak istediğinde istediğin fiyata satamazsın. örnek vermek gerekirse Renault dacia ilişkisi gibi. eğer 42 bin lira verebilirsen vw nin polo blue motion'ı var.diesel ve şehir içind e 3,4 lt gibi bir şey yakıyor. ama bildiğim kadarıyla otomatik değil ama belki otomatik seçeneği de vardır. araştır derim. ya da Renault'un modellerine bak.

  • Kreuzberg  (04.03.13 23:22:29)
2. elde satarken de sorun yaratabilir tabi citago. gerçi bu ufak sınıf otomobillerin hepsinde aynı sorun var.

bana kalırsa gayet de alınası ve şirin bi araç. eğer 40'e dolu bir ibiza, i20, yaris yada ne bileyim c3 falan varsa değebilir aradaki fark ama yoksa citigo gayet de alınası.
  • l ikta  (05.03.13 00:51:05)