[]

Youtube'da bir video

Çok acayip gitar çalan bir adam vardı. bir yandan çalıyor bir yandan ritm tutuyordu. gitarda boya falan kalmamıştı. o dönem ekşiden bakmıştım, şarkı kendisinindi. yanlış hatırlamıyorsam rıdvan benzeri saçları vardı.
 
Find 123124 results. Biraz daha hatırlamaya çalışsan faydalı olur. Youtube sunucusunun %13.6'sını böyle videolar dolduruyor. :)


  • sarhosken alinan hesap  (04.03.13 10:55:34) 
farkındayım çok fazla sonuç olduğunun, şarkıyla ilgili bir ayrıntı falan hatırlamıyorum. genel olarak adamın çalıp söylediğini, gitarla ritm tutarken bir yandan çalmaya devam ettiği, arada bir gitarı tırnakladığını, sesinin güzel olduğunu, ayakta durarak çaldığını, şarkının kendisine ait olduğunu hatırlıyorum.

siz yine de yazsanız bu olabilir dediklerinizi, ben bi baksam onlara.
  • geven kafa  (04.03.13 11:12:54 ~ 11:13:20) 
Benim kafamda öyle bir şarkı yok malesef. Sadece hani bilen bir arkadaş çıkarsa diye yardımcı olayım dedim.


  • sarhosken alinan hesap  (04.03.13 11:20:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.