almanca bir film (adını öğrenip gideceğim)

film hakkında tek bildiğim isminin almanca olduğu...
bi ara buraya falan da yazılmıştı, millet aaa sen hala izlemedin mi falan diyordu. izlemeyeni dövüyorlardı resmen. hatta youtube mu goolevideos mu ne link falan da vermişti birisi, online izleyebiliyorduk.hatta kim bilir belkide flmin kendi sayfasıydı o, oraya girip izleyebiliyorduk..
film öyle büyük bütçeli,buyuk ihtimalle türkiyede vizyona falan da girmedi.
adı neydi o filmin?

zeitgeist the movie falan degil di mi?

  • la traviata  (27.01.09 00:07:43)
@la traviata: neden olmasın.. ama neden değil di mi dedin onu anlamadım

  • zubundy  (27.01.09 01:21:56)
google videos vs. dediginde o oldugunu hemen anladim aslinda ama "the movie" bolumu ingilizce oldugundan acaba dedim..

ama simdi dusunuyorum da kesin odur. sozlukte zirveleri falan bile yapildi bunun. hatta facebook ta cok genis kapsamli bir sitesi de varmis. iste boyle.. iyi seyirler.
  • la traviata  (27.01.09 01:39:05)