Elimi tuttu

Selam

Ben Gandalf, 2000 yaşındayım. Cücelerle seyahatimiz sırasında ayrıkvadi'de konaklarken Galadriel diye bir elf ile sohbet etme imkanımız oldu.

bazı dallamalar da oradaydı ama biz galadriel ile önceden de kesişiyorduk zaten. önce bir laf atmalar falan oldu ama sonra millet gidince elimi tuttu "kimse sana yardım etmezse bile ben hep yanında olurum" dedi bana gülümseyerek. sonra bir baktım gitmiş

1: sizce olma ihtimali var mı?
2: yaşını tam bilmiyorum elf bir hanımefendiye yaşı sorulur mu?
3: normalde başka yere kız vermez bu elfler, acaba kendimi nasıl kabul ettirmeliyim?
4: o ara çok ezik oldum yanında üzerimde gri bir cübbe vardı acaba fakir gibi gördü de acıdı mı yoksa?

şimdiden teşekkürler.

Bence güldüğü için verecek.

  • cengizkhan  (02.03.13 23:11:11)
hiçbir şey bilmiyorsan burnuna güvenmen lazım.

  • sparkle kiddle  (02.03.13 23:12:38)
beyazlara bürün, yerden bitenin yüzüğünü ela gözlü dedenin klubesine götürmek için peşinden git sonra herkes seni tanıycak, bu sayede muhtarlık seçimlerine katılırsın orda seçilirsen artık muhtarın dönüşü ritüeli eşliğinde kızı istemeye gidersin her şekilde verirler.

  • clones  (02.03.13 23:15:24)
abi seviyorsan git konuş bence. resmen iş atmış, o da boş değil sana karşı ;)

  • cagdas donem kuramcisi  (02.03.13 23:15:41)
usta geziciyim şu an ev bakıyorum (bekara ev vermiyo kimse amk) ama günün birinde batıya gidip yerleşme hayallerim var elf yurduna.

  • thracian  (02.03.13 23:15:48)
beyaz giyin, konuşmaya git. beyaz giyinen erkekleri güçlü ve çekici buluyorlar. bizim bir kuzen vardı, o anlatıyordu.

  • sen git ben geliyorum  (02.03.13 23:17:27)
@john:

P.hlu dere h...n.
  • cengizkhan  (02.03.13 23:19:46)
evin yoksa iş yaş ya. bizim apartmana gel diyecem de 1 metrelik adamlarız biz, sığmazsın ki bir yere. kız sorun etmezse tanrıdan az kullanılmış ikinci el dağ var elimde, alevli malevli. kışın doğalgaz derdiniz olmaz. havadar da zaten. bir bakın derim.

  • cagdas donem kuramcisi  (02.03.13 23:21:52)
  • bohr atom modeli  (03.03.13 00:33:46)
@bohr atom modeli

2000 yıl oldu lan. 2000.

yeter amk.
  • thracian  (03.03.13 00:35:21)
beyaz giyme toz olur.

  • yule  (03.03.13 00:41:38)
balrog öldürmen lazım :/

  • tunachu  (03.03.13 00:54:53)
Benim yüzüğü arayan dallama sen miydin, erkeksen gel mordora kapışalım, öyle 2 havaifişek patlatıp 1-2 gürleyerek adam olunmuyor ihtiyar moruk.

  • efrasiyab87  (03.03.13 07:27:47)