[]

20 yaş dişi için ameliyat

Öncelikle merhaba. Şimdi ben dişlerimin röntgenini çektirdim, ameliyat olmam gerekiyormuş. Fakat öğrenciyim ve sigortadan ameliyat olmam gerekiyor. Bir türlü devlet hastanelerinden randevu alamadım.

SSK'lıya indirim yapan, İstanbul'da bu ameliyatı yapabilecek bir özel hastane&klinik tavsiyesi olan var mı? Bilen varsa ne kadara bana patlayacağını da söylerse sevinirim. Teşekkürler şimdiden.


 
fiyatını bilmiyorum ama fındıkzade'de, tramvay durağının orada hüseyin özkan var. adam kazıklamayı geçtim parayı da takan biri değil, kendi yap(a)mazsa bile yolunu yordamını anlatır bence. salı, çarşamba ve cumartesi orada oluyor diye biliyorum.


  • cagdas donem kuramcisi  (02.03.13 22:49:21) 
hüseyin özkan'a gitmeni tavsiye etmem.
ben diş teli taktıracağım için bu çevredeki doktorları dolaşıyordum.buraya da gittim.

bugüne kadar gördüğüm en farklı dişçi. çok rahat bir insan. odasında (muayene koltuğu çevresinde) her zaman 10-15 kişi oluyor. sorduğunuz sorulara net bir cevap alamıyorsunuz. ne yaptığı belli değil.

fiyat olarak da paraya değer vermeyen birisi olduğunu sanmıyorum. 3-4 kere gittikten sonra en sonunda fiyatı öğrenmek istediğimi söyleyince yanındaki arkadaşına yönlendirdi. sonuç: 2000 dolar ! tl bile değil bak, dolar.

hüseyin özkan da dahil çapa da fatih de 4-5 yer gezdim. 3500 diyen oldu. fatihte hospident 4500 tl dedi hüseyin özkanda 2000 dolar sonrasında özel çapa ordonti polikliniğine gittim. orada 2500 tl ye anlaştık.
en uygunu burasıydı. ayrıca hüseyin özkan üstten diş çekicekti dur dedim önce bi fiyatı öğrenelim, öğrenince vazgeçtim zaten buradan tedavi olmaktan. şuan çapadaki yerde tedavim devam ediyor üstten diş falan da çekilmedi.

20 yaş dişi konusuna gelince ben diş teli tedavisi olduğum yerde 20 yaş diş çekimi yaptırdım. normal fiyatı 300 tl. ama ben tel tedavisi de gördüğüm için 180 e indi.

20 yaş dişinin alt-üst olması fiyatı etkiliyor. eğer diş iyice çıkmamışssa panaromik röntgen isterler, ondan sonra fiyata ve işleme karar verirlerler. alttaki 20 likler biraz daha sıkıntılıymış.

öyle ameliyat diye de gözünü korkutma. çok basit bir işlem. iğneyi yapıyo, neşterle kesiği atıyo dişi aldıktan sonra dikişi atıp gönderiyor. bölgeyi soğuk tutarsan 2 saat sonra hiçbir şeyin kalmıyor.
  • raskolnikov2  (02.03.13 23:10:57 ~ 23:26:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.