hatun kişi tripleri illallah dedirtti

yarım saat önce sevgi kelebeği olan, henüz sevgili olmadığımız ama o yolda ilerlediğimiz hatun, eski bir kız arkdaşımla (sevgilim değil normal arkadaş) facebook dan konuşmamıza taktı. bunda ne var o benim arkadaşım deyince bir süre görüşmeyelim, sürekli açıklama yapıyorsun. şunu bil ki ben de senin arkadaşınım aramızda bişey olacağı varsa da olmayacak gibisinden tripler attı. aniden böyle şeyer söylemesi beni büyük hayal kırıklığına uğrattı hiç bir şey demedim. ardından sms, whatsapp ve facebook üzerinden bişeyler daha yazdı. bişeyler söyleyecek misin uyuyorum dedi.

diyecek hiç bir şey bulamadım. bu ne lan bu ne? sevgili olacağız diye dünyayla irtibatı mı kesicez.

derdi ne arkadaş bu kızın?

koç burcu mu ?

  • halitkin  (02.03.13 22:47:55)
ilgi bekliyor.

  • kahin ahtapot paul  (02.03.13 22:47:58)
abi bildiğin resti çekti bu kadar kolay mı lan bu işler. aslan burcu.

  • novotni  (02.03.13 22:49:25 ~ 22:52:25)
kafayı yemiş. yavaş olsun biraz be bu ne. daha sevgili olmadan cicim aylarını da atlatmış hatun tribi yapıyor.

  • bxgx  (02.03.13 22:49:33)
haklı bence.

  • cagdas donem kuramcisi  (02.03.13 22:50:14)
amaaan hiç yüz verme, sallama. bitsin başlamadan. kızı uğraştırma.

  • girl in a coma  (02.03.13 22:54:32)
Duygularından emin olmak istiyordur açılmanın tam zamanıdır

  • cekilmis gayfe  (02.03.13 22:54:46)
vay anasını...

  • benjamin esposito  (02.03.13 22:57:16)
salla gitsin.

  • andlee  (02.03.13 23:03:07)
uğraştırır. kaç.

  • sen git ben geliyorum  (02.03.13 23:07:33)
toplum olarak bu ilişki meselelerini götünden anladığımız bir gerçek. yaşlar gençken hep böyle oluyor sanıyorum (hoş çoğunluk yaşlanınca da düzelmiyor) böyle ilişki tanımını birbirine hayatı zindan etmek üzerinden yapıyor insanlar. oysa bu iletişimsizlik ve yalanları getiriyor ilişkiye. bence madem öyle bırak gitsin.

  • Elena  (02.03.13 23:13:39)
kezban alert.

  • nxtrls  (02.03.13 23:14:45)
kız liseli ilgi bekliyor. hem kadın bu entrika arıyor. kaç yaşında? senin yerinde olsam o gelene kadar arayıp sormazdım. sal gitsin, istiyorsa o gelir bulur ve alır seni.

  • karlmarx  (03.03.13 03:55:06)
ağır kezban, böyle tipler için ilgi bekliyor vs dedikçe daha da kötü oluyor, tepene çıkıyorlar. bence salla hocam. bir kızla konuşuyosun diye trip atan kız açık net basittir. çok bağlanmadıysan salla.

  • gates  (03.03.13 18:35:15)