[]

torrent dosyasıyla alakalı

içinde 50 tane film olan 40 gb lık bir torrent dosyası indirdik diyelim,ama içinden 2 tane film indirmem lazım çünkü yerim yok daha sonra o 2 filmi silip torrent içindeki diğer filmleri indirmek için ne yapmam gerekiyor.(torrent dosyari diye tanımladığım şeyin asıl adı ne bilen var mı)
 
Torrent dosyasını açtığında çıkan küçük pencerede indirmek istediğin dosyaları tiklediğin bir bölüm var, oradan seçim yap.


  • cengizkhan  (01.03.13 21:31:56) 
ben zaten o seçimi yapıp indirdim. ama daha sonra aynı işlemi nasıl yapıcam diye soruyorum torrent dosyasını silip yeniden eklemek dışında


  • edsy  (02.03.13 01:05:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.