erdogan

Tıpkı siyonizm, antisemitizm gibi, tıpkı faşizm gibi İslamofobiyanın da bir insanlık suçu olarak görülmesi kaçınılmaz hal almıştır''

su sozleri neden bu kadar tepki topladi ? bence adam orada baska birsi demeye calisti ama yanlis dedi. cunku bir insan bu kadar sacmalayamaz. cumlede bir bokluk vvar.

Çünkü adam başbakan, bir zahmet adamakıllı konuşsun. Bakkal değil, başbakan.

  • cengizkhan  (01.03.13 18:31:49)
cümlede bir şey yok. siyonistler sinirlendiler abd dışişleri bakanına söylettiler bunu.

  • harry piper  (01.03.13 18:38:28)
israil siyonist bir yapıya sahiptir.
tepki gösterenlere bakarsan israil tarafı ve yandaşıdır.

malesef başbakanın bu konuda doğruları çok sert söylemek gibi huyu var, diğerleri gibi lafı çaktırmıyor, lafı çakıyor
  • Ramiegovic  (01.03.13 18:38:50 ~ 18:56:20)
siyonizm yahudiler hariç herkesi 2. sınıf insan gören bir ideolojidir, ironik bir şekilde nazizm ideolojisine benzer, veya vice versa. Antisemitizm sami ırkından olan herkesi aşağılık görür(araplarda sami ırkındandır ama burada yahudiler ağırlıklı olarak düşman görülüyor)Faşizmi söylemeye gerek bile yok.

İslamafobide aynı klasmanda, tüm müslümanlar terörist, barbar cahil vb.

Doğruyu tayyip söyledi diye b.k atmaya kalkmayın, adamı öldür hakkını ver.

Adam hitler kötüydü dese, aslında o bir melekti alçak tayyip diyecek bir kitle görüyorum sanki.
  • efrasiyab87  (01.03.13 19:18:19)