Çözemedim ben bu kızı

Şimdi uzak mesafe bir ilişkimiz var. Sadece sms ile aşk yaşıyoruz :) neyse konu bu değil. Bu kız çok garip ne istiyor anlamadım. Durup dururken seksi kıyafetler giydiğini anlatıyor. Mini giydim filan diyor iş yerinde çocuk çok hoşsun dedi diyor hiç alakası yokken.

Sonra bazen aşırı alınganlık yapıyor. bir keresinde işi ayrılalım noktasına getirdi ama alttan aldım. 2. defa yine aynı şeyi yapmaya çalıştı bu sefer ben ayrılalım dedim o alttan aldı.

Memlekette hiç kız yokmuş gibi birileri buna laf atıyor. Sokaktan biri çok güzel vucut hatların var demiş.

Durup durup kilolarında bahsediyor. vay şu kadar oldum vay bu kadar oldum.

Kendini çok övüyor bana.

Yemek yemediğini söylüyor sanki benden "ay canım neden yemiyorsunn hasta olacaksın " dememi bekliyor.

Sürekli benim derdim var modunda. Durup dururken " :( " işareti atıyor bana. Ne var diyorum yok bişey diyor.

Şimdi ne yapmak ne demek istiyor bu kız anlayamadım ?

ayrıl

  • neo  (28.02.13 21:02:09)
dengesizlik ve kezbanitenin doruklarına ulaşmış bence.

dışarıdan bakan biri olarak ben bu kızdan uzaklaşılması gerektiğini düşünüyorum.
  • Caaannn  (28.02.13 21:04:56)
iltifat etmeni istiyo desem.

  • march or die  (28.02.13 21:05:36)
siktir et çözülmesin. çözülünce kokar o

  • fukka  (28.02.13 21:12:57)
Söylediklerinin büyük kısmı yalan olabilir.
Özellikle ''sokakta laf attılar'' ''herkes bana çok güzelsin diyor'' '' bugün çıkma teklifi ettiler'' gibi dikkat çekmeye çalışıyor. ve biraz dengesiz gibi geldi. ayrıl bence sana kız mı yok yumurta gibi çocuksun :D

  • secilmis uye  (28.02.13 21:13:09)
ayrıl. hatta ayrılmadan önce canını yak. yani o'nu yükseldiği yerden biraz düşür. aynısını sen yap demiyorum ama biraz kendini pişman hissetsin.

post traumatic stress disorder (travma sonrası stres bozukluğu)'nun insan karakterinde iyileştirici rolleri de var.
  • thracian  (28.02.13 21:15:16 ~ 21:16:08)
belli ki kızın ego problemleri var,kendini böyle tatmin ediyor,tabi bu arada ona iltifat edip yardımcı olmanı bekliyor.boş şeyler.

  • neyapsamki  (28.02.13 21:16:33)
ayrıl

  • lanc  (28.02.13 21:23:05)
ilgi çekmek amacı

  • sanzelize canavari  (28.02.13 21:30:52)
kezbanda dip kaşınması

  • heleberibak  (01.03.13 00:19:56)
onun üstüne düşmeni bekliyor. ilgilen.

  • xvyz  (01.03.13 07:24:32)
KAÇ KAÇ KAÇ

  • dartagnan  (01.03.13 09:45:35)