dizi gibi bişi

Selamlar,
İzlediğim "şey" herhalde bir dizi olsa gerek :) THY (yurtdışı) seferinde denk geldi. Konuyu anlatacağım bilen olursa negzel olur. Bi not: ben belki 10 senedir doğru düzgün TV seyretmiyorum. Takip ettiğim 1 dizi var şu anda o da yerli. Ekşide popüler olan birkaçı hariç seyretmesem de bildiğim dizi yok. Kısacası bu eski bir yapım da olabilir, ben yeni görmüşümdür gayet mümkün :D
Dublajlıydı, aksan anlayamadım haliyle :) başrolümüz cinayet masasında dedektif, orta yaşta İtalyan tipli bir adam. Bunun ailesine bişeyler olmuş oğlu ölmüş (17-18 yaşında bi eleman) bi de karısı var sarışın hoş ve fakat yine anlamadım kadın da mı ölmüş ne. Adam cinayet çözüyor, rüya görüyor, bir psikologla bir de başka bir uzman kadınla (bu sanırsam parafiziksel olaylarla ilgili bi abla) ha bire konuşup duruyor. Tuhaf bilinçaltı sezgileriyle olayları çözüyor. Böyle bişeyler.
(bölümün sonunda adamın şefi olan hatun "ben devletin pis işlerde kullandığı elemanım" duruşlu birisiyle adamın ailesinin geçirdiği kaza hakkında konuşuyorlardı sanırım kaza deil bunlar öldürmüşler.)
fikri olan var mı?

awake olabilir mi
www.imdb.com

  • novocaine  (28.02.13 15:08:26)
evvet buymuş, "awake" zaten olay ölenin kim olduğunun belli olmaması adamın paralel hayatlar yaşamasıymış. Teşekkürler.

  • niye ama  (28.02.13 20:59:51 ~ 14.03.13 14:36:15)